+90 216 450 13 65 info@artika.com.tr
Bina Harbiye

Bina Harbiye

Bina Harbiye Kategori: Apartman | Ofis Proje Yılı: 2019 ← Önceki Proje Tüm Projeler Sonraki Proje → ← Önceki Proje Tüm Projeler Sonraki Proje → Proje Hakkında: Bina Harbiye Proje...
Bina Karaköy

Bina Karaköy

Karaköy de bulunan ve 40 m² lik alana oturan 4 katlı bir binanın bina güçlendirmesi yapıldı.. Üst katlar oda bölmeli büro ya da konaklama amaçlı alt katı da cafe olarak kullanılmakta.

Murat Topaloğlu

Murat Topaloğlu

Murat Topaloğlu Kategori: Apartman Proje Yılı: ← Önceki Proje Tüm Projeler Sonraki Proje → ← Önceki Proje Tüm Projeler Sonraki Proje → Proje Hakkında: Murat Topaloğlu Proje...
Esenköy Konut

Esenköy Konut

İstanbul’ a en yakın yazlık tatil bölgelerinden Esenköy’ de gerçekleştirilen projede 18 daire ve ticari alandan müteşekkil proje toplam 3200 m2 kapalı alana sahiptir.

Hisar Apartmanı – Suadiye

Hisar Apartmanı – Suadiye

2015 yılı içerisinde grubumuz tarafından tamamlanmış olan HİSAR APARTMANI 18 Daire ve 5 Bağımsız Ticari Alandan oluşmaktadır. 2400 m2 toplam kapalı alan inşaatına sahip binada kapalı otopark için araç asansörü, 150 kwa jeneratör başta olmak üzere modern hayatın tüm gerekleri ayrı ayrı düşünülmüş ve inşa edilmiştir.