+90 216 450 13 65 info@artika.com.tr
Pierre Loti – Beyoğlu Zeminler

Pierre Loti – Beyoğlu Zeminler

Pierre Loti – Beyoğlu Zeminler projesi, okul öğrencilerinin ihtiyaçları ve konforu gözetilerek gerçekleştirildi. Bu restorasyon ve yenileme çalışması, öğrencilerin okulda geçirdikleri zamanı daha verimli, güvenli ve keyifli hale getirmeyi hedefledi. Bahçenin yeniden düzenlenmesi, öğrencilerin dinlenme, oyun ve sosyal etkinlikler için kullanabilecekleri bir alan oluşturdu.

Heramis Tatil Köyü

Heramis Tatil Köyü

Heramis Termal Tesisi diğer adı ile Heramis Tatil Köyü projesi iki büyük bölüm halinde yaklaşık 10.000 m² ye yayılan bir alandan oluşuyor.
Projenin içerisinde havuz cafe, ana bina, sosyal tesisler, 3800 m² lik bir termal tesis gibi çok çeşitli muhtelif bölümler mevcut.

Saint Joseph Lisesi – Restorasyon ve Renovasyon

Saint Joseph Lisesi – Restorasyon ve Renovasyon

St. Joseph Lisesi’ nin İstanbul Moda’ da bulunan kampüsü içerisinde ana idari binanın Acil Durum Senaryoları’ da dikkate alınarak restore edilmesi, okul bahçe alanı içerisinde uluslararası standartlar dikkate alınarak koşu pisti, basketbol ve voleybol oynama alanlarını da içeren çok amaçlı spor sahası ve halı saha imalatları 2014 yılı içerisinde gerçekleştirilmiştir.

2015 yılı içerisinde D – Blok ve Okul Misafirhanesi ile Arka Bahçe peyzaj alanları yeniden planlanmış, bahçe sahası içerisindeki imalatlar tamamlanarak teslim edilmiştir. D Blok restorasyonu ise halen devam etmektedir.

Yine 2015 yılı içerisinde Ana Bina çatı katı taşıyıcı sistemi, askıya alınarak yenilenmiş, bu alan içerisinde resim ve müzik atölyeleri oluşturulmuştur.

Jatomi – Astoria

Jatomi – Astoria

İstanbul Şişli’ de yer alan ASTORIA AVM içerisinde, 2.800 m2’ lik kapalı alanda gerçekleştirilmiş spor tesisi inşaatıdır. Aynı anda 200 kişinin spor yapabileceği şekilde projelendirilen ve uygulaması gerçekleştirilen tesis, genel maksatlı spor alanları, özel ders bölümleri ve buhar odalarından oluşmaktadır.

Jatomi – Trump Tower

Jatomi – Trump Tower

İstanbul Mecidiyeköy’ de yer alan TRUMP TOVER AVM içerisinde, 2.600 m2’ lik kapalı alanda gerçekleştirilmiş spor tesisi inşaatıdır. Aynı anda 200 kişinin spor yapabileceği şekilde projelendirilen ve uygulaması gerçekleştirilen tesis, genel maksatlı spor alanları, özel ders ve VIP bölümleri ile yüzme havuzu ve dinlenme tesislerinden oluşmaktadır.

Jatomi – İstanbul Forum

Jatomi – İstanbul Forum

Bayrampaşa İstanbul Forum AVM içerisinde, 3.600 m2’ lik kapalı alanda gerçekleştirilmiş spor tesisi inşaatıdır. Aynı anda 360 kişinin spor yapabileceği şekilde projelendirilen ve uygulaması gerçekleştirilen tesis, genel maksatlı spor alanları, özel ders ve VIP bölümleri ile spa ve dinlenme merkezinden oluşmaktadır.

Jatomi Collection – Maçka

Jatomi Collection – Maçka

JATOMI tesisleri içerisinde VIP statüsü olan COLLECTION sınıfında inşa edilen JATOMI – MAÇKA, JATOMI grubunun, bugüne kadar inşa edilen, dünya üzerindeki 100 üzerindeki kulüp içerisinde, tek başına zirvededir. Tamamıyla mermer ve ahşap masif malzemeden üretilen yapı, aynı çatı altında Spa ve Masaj Üniteleri, Türk Hamamı, Spor Alanları, Kapalı Yüzme Havuzu, Restoran, Kafe ve dinlenme bölümlerinden oluşmaktadır.

Notre Dame De Sion Lisesi – Kapalı Spor Tesisi

Notre Dame De Sion Lisesi – Kapalı Spor Tesisi

Notre Dame de Sion Lisesi behçe zemini altında geçekleştirilen uygulama, toplam 2400 m2 inşaat alanı içerisinde 1 Adet Kapalı Yüzme Havuzu, 1 Adet Kapalı Çok Amaçlı Spor Salonu tasarım ve uygulaması tamamı ile grubumuz bünyesinde gerçekleştirilmiştir.