+90 216 450 13 65 info@artika.com.tr
Saint Joseph Lisesi – Caporal Evi

Saint Joseph Lisesi – Caporal Evi

Saint Joseph Lisesi Caporal Evi Restorasyon Projesinde tam kapsamlı restorasyon yapılarak binanın içi ve dışı yeniden kullanıma kazandırıldı. Şu an öğretmenler için yemekhane ve etüt merkezi olarak kullanmaktadır.

Saint Joseph Küçük Prens

Saint Joseph Küçük Prens

Küçük Prensle ilgili iki adet binayı içeren proje. Binalar Ortaokul ve Lise binalarıdır. Samandıra’da bulunan bu binaların genel bina bakımı, boyası, bahçele ve diğer düzenlemeleri yeniden yapıldı.

Saint Joseph 2019

Saint Joseph 2019

Saint Joseph 2019 yılı restorasyon projesinde daha önce yapılmış benzer bir işteki gibi diğer restorasyonların yanında çatı bölümü komple yenilendi. Bir çatının altı çatı askıya alınarak restore edildi, ahşapları değişti.

Saint Joseph Lisesi – Restorasyon ve Renovasyon

Saint Joseph Lisesi – Restorasyon ve Renovasyon

St. Joseph Lisesi’ nin İstanbul Moda’ da bulunan kampüsü içerisinde ana idari binanın Acil Durum Senaryoları’ da dikkate alınarak restore edilmesi, okul bahçe alanı içerisinde uluslararası standartlar dikkate alınarak koşu pisti, basketbol ve voleybol oynama alanlarını da içeren çok amaçlı spor sahası ve halı saha imalatları 2014 yılı içerisinde gerçekleştirilmiştir.

2015 yılı içerisinde D – Blok ve Okul Misafirhanesi ile Arka Bahçe peyzaj alanları yeniden planlanmış, bahçe sahası içerisindeki imalatlar tamamlanarak teslim edilmiştir. D Blok restorasyonu ise halen devam etmektedir.

Yine 2015 yılı içerisinde Ana Bina çatı katı taşıyıcı sistemi, askıya alınarak yenilenmiş, bu alan içerisinde resim ve müzik atölyeleri oluşturulmuştur.

Notre Dame De Sion Lisesi – İdari Bina Restorasyonu

Notre Dame De Sion Lisesi – İdari Bina Restorasyonu

Notre Dame de Sion Lisesi tarihi binası içerisinde, idari bölümlerin görsel tasarım anlamında etkileyici, daha fonksiyonel ve günümüz teknolojik altyapısına daha uygun hale getirilebilmesi amacı ile tasarlanmış ve uygulanmıştır.

Notre Dame De Sion Lisesi – Kapalı Spor Tesisi

Notre Dame De Sion Lisesi – Kapalı Spor Tesisi

Notre Dame de Sion Lisesi behçe zemini altında geçekleştirilen uygulama, toplam 2400 m2 inşaat alanı içerisinde 1 Adet Kapalı Yüzme Havuzu, 1 Adet Kapalı Çok Amaçlı Spor Salonu tasarım ve uygulaması tamamı ile grubumuz bünyesinde gerçekleştirilmiştir.